Circus

Rychlovka 0.1

16. srpna 2009 v 17:12 | Oh*Watermelon
Sledujes vyvolenych?
Kto je tvoj favorit?

Beriem prvych 3!!
Cena bude spolocny diplom!

Harry, můžeme spolu souložit, no tak :D

15. srpna 2009 v 11:29 | Oh*Watermelon

To je nejlepší :D Dej sem ty slipky!!! :D :D LOL :D

Vtipy ^^

15. srpna 2009 v 11:04 | Oh*Watermelon
Barevná televize
Příjde policajt domů ke své manželce: "ve službě mě vypíchli jedno oko. A dostal jsem za to 8 000 ! Nechám si vypíchnout i to druhý a koupíme si barevnou televizi.."
--------------------------------------------
Překročená rychlost
Zastaví policista řidiče, který překročil povolenou rychlost.: "Pane, víte, že jste jel příliš rychle ?" Řidič.: "Ano, když já spěchám domů než začne působit ta slivovice."
---------------------------------------------
Brambora
Kamarádi policista a zahradník leží na pláži. Kolem zahradníka se furt točí slečny. Ale kolem policajta nic. Policajt.: "Jak to děláš, že máš kolem sebe tolik slečen ?" Zahradník.: "To je jednoduchý, stačí si dát do plavek nějakou větší bramboru." Policajt tak učiní, a prochází se po pláži. Furt nic... Policajt.: "Jakto, že to nezabírá ?" Zahradník.: "No jestli by nebylo lepší si dát tu bramboru zepředu."

Triky na učitele :D

15. srpna 2009 v 11:04 | Oh*Watermelon
"Blood nose" :D
"Paní učitelko, alči začala týct krev z nosu, můžu jít sní na záchod ??" Tak tohle už je osvědčený :D Jen to musíte dobře zahrát. :D Předkloněnou hlavu, ruce přes nos.. A pozor, ať na nos není vidět, když tam žádná krev není :D To se v klídku můžete vrátit až za 10 min... "Paní učitelko, skoro to nešlo zastavit, ale už je to dobrý" :D

"Je mi to tak líto, až se rozpláču..." :D
Když máš štěstí na trochu hodnou učitelku, tak by to mohlo pomoct :D Vychází ti blbá známka na vízo ? A ty zrovna deš do kabinetu aby ti to učitelka oznámila. Je ti to tak strašně líto, že se rozbulíš... Ale jen jako :D Moj ekámoška to tak normál dělá... Dokonce když to měla mezi 2 a 3, rozbulela se, a učitelka řekla : "Ty brečíš ? Tak to fakt nechci aby si přišla dom ubrečená..." A dala jí 2 :D Někdy to fakt zabere, tak zkoušet bulet denodeně ! :D

"Nepatrná výměna" :D
Píšete test... I když si se sousedkou domluvená na opisování, je to moc nápadný :D Jednou mě dokonce učitelka obvinila že jsem si šuškala a nepadlo ani slovíčko... Ale vždycky se najde chvilička, kdy se nedívá. To však ale stihnte opsat tak slovo :D Ovšem když si rychle testy vyměníte, nic nepozná.. Nezapomeňte si vyměnit i propisky :D V klidu kamarádce doplníte co víte a ona vám :] Nezapomeňte se podopisovat až na konci, aby vám úča nic nemohla ;]


PC modlitba =D

10. srpna 2009 v 19:12 | Oh*Watermelon

Programe náš, jenž jsi v paměti, pozdraveno buď jméno tvé, přijď operační systém tvůj, buď vůle tvých příkazů na tiskárně jakož i na obrazovce. Data naše vezdejší dej nám dnes a odpusť nám naše vstupní i výstupní chyby, jakož i my odpouštíme viníkům s vadnými logickými obvody. Neuveď nás ve zklamání a zbav nás napěťových rázů, neboť tvůj jest algoritmus i aplikace a řešení zacyklené na věky věků. Exit.

Otázky právníků

9. srpna 2009 v 16:46 | Oh*Watermelon
"Je to pravda, pane doktore, že pokud někdo zemře ve spánku, neví o tom až do rána?"
"Váš nejmladší syn, ten dvacetiletý, kolik je mu let?"
"Byl jste přítomen, když byl pořízen váš snímek?"
"Byl jste sám, či o samotě?"
"Byl jste to vy, nebo váš mladší bratr, kdo byl zabit ve válce?"
"Zabil vás?"
"Jak daleko od sebe byla vozidla v okamžiku nárazu?"
"Chápu to tak, že jste tam zůstal až do svého odchodu?"
"Kolikrát jste spáchal sebevraždu?"

Co dělat, když se o prázdninách nudíte

9. srpna 2009 v 16:44 | Oh*Watermelon
Máte tady pár tipů na zahnání nudy o prázdninách:

Jdi s kámoši na bowling
Klidně se vsaďtě, že ten, kdo bude poslední koupí balíček chipsů tomu prvnímu. Každý je alespoň trošku soutěživé povahy, takže u toho může být zábava!

Vyraz na nákupy
Je léto a každá holka má chuť nakupovat. Teda tak je to alespoň u mě :-) Nemusíš si hned kupovat tunu triček, ale třeba se jen porozhlídni, co teď letí...

Udělej něco pro své tělo!
To neznamená, aby ses v takových vedrech potil/a cvičením nebo tak! Jdi si klidně zaplavat, zahrát freesbee nebo jdi tančit. U těchto aktivit se totiž budeš skvěle bavit.

Papej vitamínky
Vitamíny jsou pro tělo velmi důležité a navíc jablko nebo meruňka tě v létě osvěží. Doporučuju taky ananas nebo grep, kteří podporují hubnutí.

 
 

Reklama